OD 1 PAŹDZIERNIKA ZMIANA ADRESU: NOWY ADRES 80-511 Gdańsk - Brzeźno, ul. Dworska 10B
Telefon: 58 522 12 07
E-mail: biuro@amber-travel.pl
Strona główna Wycieczki Oferty Sporty Zimowe Grandhotel Praha, Tatrzańska Łomnica
Oferty
Grandhotel Praha, Tatrzańska Łomnica

Pakiety narciarskie z biletem lotniczym z Polski

web_grand__lety_220x75

Poleć na narty! Z Warszawy i Gdańska już w niecałe dwie godziny możesz wypakować narty w słowackich Tatrach.Teraz po konkurencyjnych cenach pakiety wypoczynkowe wraz z biletami lotniczymi i karnetami narciarskimi.

Naciesz się najdłuższą trasą zjazdową, a jednocześnie najwyżej położoną trasą na Słowacji w Tatrzańskiej Łomnicy, niezliczoną ilością stoków nad Jeziorem Szczyrbskim (Štrbské Pleso), lub wyszalej się na sankach w Starym Smokowcu. Szczytem zimowych wrażeń może być najwyżej położone miejsce, które zamieszkują Słowacy – Łomnica (Lomnický štít), na którą wjedziesz wygodnie wiszącą kolejką linową.

 

Grandhotel Praha w Tatrzańskiej Łomnicy już od ponad 100 lat oferuje stylowe zakwaterowanie w luksusowej atmosferze. Hotel znajduje się u stóp drugiego najwyższego szczytu Tatr Łomnicy (2634 m), 20 minut drogi autem od Lotniska Poprad –Tatry oraz 600 m. od ośrodka narciarskiego. Z centrum T. Łomnicy, gdzie mieści się dworzec kolejowy oraz autobusowy, do hotelu jest około 15 minut pieszo. Grandhotel Praha dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z najlepszym tatrzańskim ośrodkiem narciarskim jest idealnym miejscem na zimowy wypoczynek. W hotelu oprócz stylowo urządzonych pokoi, luksusowych wnętrz i wspaniałej gastronomii znajduje się także miejsce na doskonały relaks. Polecamy skorzystać z odnowionego Centrum Wellness & Spa, które najbardziej docenią narciarze zmęczeni po całym dniu jazdy na nartach. Nowością tegorocznego sezonu zimowego w ośrodku narciarskim w Tatrzańskiej Łomnicy jest nowa 8 osobowa kolejka krzesełkowa oraz nowe sztucznie naśnieżane trasy zjazdowe. W T. Łomnicy polecamy odwiedzić RESTAURANT & DISCO HUMNO, która w ciągu dnia funkcjonuje jako restauracja bezpośrednio przy stoku narciarskim a w godzinach wieczornych zmienia się w miejsca zabawy aprés ski z dyskoteką i koncertami.
Pakiet pobytowy obejmuje:
- zakwaterowanie
- śniadanie w formie szwedzkich stołów
- kolacje – wybór z Grand menu
- wstęp do hotelowego centrum wellness
- bilet powrotny z Gdańska lub Warszawy do Popradu
- transfery z/na lotnisko PopradTatry do Grandhotelu Praha
- skipassy ważne w Wysokich Tatrach w ośrodkach narciarskich Tatrzańska Łomnica,
Smokowiec i Strbske Pleso
- Tatry Card – regionalna karta zniżek
Źródło: Grandhotel Praha Tatranská Lomnica
www: http://www.ghpraha.sk/pl/hotel/news/88balikysletmi
Grandhotel Praha

Grandhotel Praha, Tatranská_LomnicaGrandhotel Praha, Tatranská_Lomnica

Wybierz cel podróży


OD 1 PAŹDZIERNIKA ZMIANA ADRESU: NOWY ADRES 80-511 Gdańsk - Brzeźno, ul. Dworska 10B